MÖBLER / Bord / Bord 8516077
nr 851 6077
Bord
1800-tal, längd: 100 cm, djup: 70 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:36:12
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
700 kr